Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Наша історія

Наша історія


За даними Кіровоградського обласного архіву відомо,що в звітах «Народное образование в Елисаветградском уезде Херсонской губернии» є відомості,що 1 вересня 1910 року в м. Бобринець була відкрита початкова реміснича школа з механіко слюсарним і столярним відділенням. Перший випуск початково-ремісної школи був в 1914 році. Проіснувала школа до жовтня 1917 року. У 1920 році на базі створено професійно-технічну школу,в ній навчалося близько ста учнів з двох річним терміном навчання. Готували учнів по спеціальностям-слюсаря,токаря,шофера,механіка,ливарника,тракториста,кресляра.В 1934 році професійно-технічна школа була реорганізована в школу комбайнерів. В період Великої Вітчизняної війни школа припинила свою діяльність. Тікаючи з міста,в березні 1944 року,фашистські окупанти нищили народне добро. Так вони вчинили з головним корпусом,майстернями,цехами,устаткуванням школи,перетворивши все це на страшні руїни. Після звільнення міста Бобринець училище розпочало свою роботу і мало назву Бобринецька школа механізації сільського господарства.
У 1961-1962 роках бобринецьке училище було визнане в числі кращих училищ країни для підготовки кадрів сільського господарства Куби. Кубинську молодь по професії механізатора готувало всього три училища механізації сільського господарства України серед них і наше.
Кубинська молодь брала активну участь в виконанні громадсько-корисних робіт училища і району. На згадку про своє перебування молодь посадила алею дружби у міському парку.
В 1964-1965 роках за ініціативи Кіровоградського обкому партії училище вперше в нашій країні почало масову підготовку дівчат-механізаторів. В 1969 році училище було переведено на середню освіту. А в 1984-реорганізоване в середнє професійно-технічне училище №32.
З метою забезпечення ринку праці кваліфікованими робітниками в училищі було відкрито нові професії:
-1988 рік – професія кухар.
-1997 рік – професія продавець продовольчих товарів.
-1998 рік –професія обліковець,реєстрація бухгалтерських даних.
101 рок існує наш учбовий заклад. За ці роки він не постарішав,а став набагато кращий. Молодий він буде завжди,бо завжди з молоддю.
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32