Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Навчальний процес » Урок країнознавства з англійської мови «Travelling to London» з використанням мультимедіа
26-02-2018, 15:29

Урок країнознавства з англійської мови «Travelling to London» з використанням мультимедіа

   26 лютого 2018 року в кабінеті «Іноземної мови» ПТУ №32 м.Бобринець викладачем іноземної мови Охремовим В.М. в групі Т.3.1 (професія «Тракторист-машиніст») було проведено урок країнознавства з англійської мови «Travelling to London» з використанням мультимедіа.


   Метою уроку було активізувати та закріпити вживання лексичних одиниць в усному мовленні; поглибити знання про визначні місця Лондона; навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою; практикувати у вживанні конструкцій as…as / not as…as для порівняння прикметників; розвивати кругозір учнів, стимулювати учнів до самостійного пошуку додаткової інформації по темі; виховувати пошану та інтерес до культури країни та її мови.

   Використані інтерактивні прийоми «Ланцюжок», «Письмові дебати», робота в малих групах сприяли тому, що учні почувалися впевнено, активно працювали на уроці.

   Під час уроку учні продемонстрували підготовлені мультимедійні презентації про визначні місця Лондона: Непрозваний Олександр – про Букінгемський палац, Ванжа Павло – про Біг Бен, Кузніцов В’ячеслав – про Тауер, що дозволило іншим учням без особливих зусиль запам’ятати новий матеріал. Також відеофільм «Welcome to London» допоміг викладачу показати матеріал у новій формі, що зробило урок цікавим і захоплюючим.

 

 

 

 0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн