Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
4-03-2013, 11:05

Тиждень історії

З 25.02.2013 року по 01.03.2013 року в училищі проходив Тиждень історії.

                На початку тижня відбулося засідання оргкомітету по організації та проводження Тижня історії . У вестибюлі було оформлено виставку стіннівок на історичну тематику, яку учні та дорослі мали можливість оглянути впродовж Тижня. Оголошено конкурс на складання історичного кросворду від кожної групи.

                Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змішуваних заходів. Серед них – проведено бесіду в групах на історичну тематику, пізнавальна гру. «Знавці історії України» серед учнів І курсів; гру «Найрозумніший знавець історії» для учнів групи К.1-2 гру . «Перемагає найрозумніший» для учнів групи Т.2-1; заочну  подорож по Бобринеччині «Історія мого краю». В бібліотеці приймали бібліотечні уроки: «Сльози твої Україно» та «Степові лицарі Бобринеччини». Учні групи К.2-1 складали історичні портрети діячів культури та представляли їх перед учнями своєї групи.

                Представниками оргкомітету були проведенні тестування рівня захоплення учнями училища історією.

                Пройшов день історичного кіно, під час якого учні переглянули історичні фільми «Хрущов», «Тарас Бульба», «Блокада». Незабутні враження залишилися в учнів від презентації «Моя Бобринеччина – колиска слова і зерна» переглянувши фільми про Бобринечину та декламацію віршів місцевих поетів.

                В кінці тижня було проведено підсумки оргкомітету

 Визначив переможців та активах учасників.

 Тиждень історії пройшов під гаслом «Сьогодні – знавці історії а , завтра її творці»!

 

Тиждень історії


                Оргкомітет визначив:

1.Відзначити  кращі стіннівки на історичну тематику:

                І місце – група К .2-2 класний керівник Штихар А.О редактор Ярина Саченко

                ІІ місце – група К .2-1 класний керівник Жиліч П.Л редактор Терегеря В

                ІІІ місце – група К.1-1 та Т.2-1 класний керівник Гончаренко В.В та Мокрий І.О редактор Хлістун І

                2.Відзначити подяками та подарунками активних учасників конкурсів та ігор:

                Бібіков Олег група К.1-2

                Петров Сергій  група К.1-2

                Барзіков Олег група К.1-2

                Аксьонов Валерій група К.1-1

                Борщенко Іван група К.1-1

                Чернявський Ігор група К.1-1

                Павліченко Світлана група К.2-1

                Бруме Катерина група К.1-1

                Кучерявенко Людмила група К.1-1

                Штанько Сергій група К.1-1



0
 (голосов: 7)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.





Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн