Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Тиждень математики та інформатики » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Навчальний процес » Тиждень математики та інформатики
31-01-2020, 15:51

Тиждень математики та інформатики

 

План проведення

 

№ п/п

Назва заходу

Дата

Примітки

1

Ознайомлення з планом на лінійці

24.01

(п’ятниця)

 

2

1. Конкурс на кращу листівку-привітання до Дня Святого Валентина (створити у програмі Paint чи Microsoft Word).

2. Заочна олімпіада (ребуси, кросворди), калейдоскоп цікавих фактів, жартівлива математика.

27.01

(понеділок)

Всі групи

 

 

 

 

Всі групи

3

Вікторина «Хто перший? (KAHOOT.IT!)»

 

 

 

28.01

(вівторок)

Збірна команда І курсу

4

Конкурс друкарів.

Вернісаж малюнків «Математика та інформатика навколо нас»

 


29.01

(середа)

ІІ-ІІІ курс

Всі групи

5

Пізнавально-розважальний захід на тему «Я люблю Україну та математику»


30.01

(четвер)

Збірна команда

6

Підведення підсумків

Відзначення переможців і активних учасників.


31.01

(п’ятниця)

 

 

 

За підсумками Тижня отримали такі результати:

   1. Конкурс на кращу листівку-привітання до Дня Святого Валентина (створити у програмі Paint чи Microsoft Word).

І місце – Нужна Вероніка (К.2 група)

   2. Заочна олімпіада (ребуси, кросворди), калейдоскоп цікавих фактів, жартівлива математика.

І місце – Мушка Вікторія (К.1.1 група)

   3. Вікторина «Хто перший? (KAHOOT.IT!)»

І місце – Сидоренко Іван (Т.3 група)

ІІ місце – Татаринов Денис (К.1.2 група)

ІІІ місце – Сімочко Олександр (Т.1.2 група)

   4. Конкурс друкарів.

І місце серед учнів професії кухар – Борщева Анна (К.2 група)

І місце серед учнів професії тракторист – Ковтун Володимир (Т.1.1 група)

   5. Пізнавально-розважальний захід на тему «Я люблю Україну та математику»

І місце – команда «Чотирикутники» в складі: Барановська К., Бойчук К., Рак О., Джуряк А., Дубиняк О., Меднік Р., Коломієць А.

ІІ місце – команда «Трикутники» в складі: Пірогова Т., Мушка В., Рицька Т., Загородько М., Зубенко С., Марченко Д, Сидоренко І.

   Переможців Тижня було відзначено на лінійці грамотами та призами.



0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.





Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн