Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Навчальний процес » Тиждень історії, присвячений Дню Соборності України
29-01-2016, 15:47

Тиждень історії, присвячений Дню Соборності України

   Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулювання творчої активності учнів. Проведення тижня історії – це не стільки розвага для учнів, скільки одна із форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. Заохочення учнів до участі у підготовці та проведенні тижня спонукає  їх  до  творчої дослідницької праці, до сталого пізнавального інтересу.

   З 25 по 29 січня 2016 року в ПТУ №32 м.Бобринець пройшов тиждень історії, присвячений Дню Соборності України. Викладачем історії Охревовим В.М. проведено ряд заходів для пропагування історичних знань серед  учнів.


   В день відкриття тижня у коридорі училища було оформлено фотовиставку «На лінії вогню», присвячену мужності воїнів АТО.   Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них –інтелектуально-пізнавальна гра «Ігри патріотів», гра «LG-Еврика» на тему «Видатні українці», вікторина «Події Першої світової війни», гра «Найрозумніший знавець історії».   Незабутні враження залишилися в учнів від відкритого виховного заходу, присвяченому Дню  Соборності України «Соборність України: єдність через століття».   З метою виховання почуття патріотизму,формування поваги до історії свого та інших народів,розуміння загальнолюдських цінностей були проведені година спілкування «Голокост: злочин проти людства» та урок пам’яті «Герої Крут – для нащадків взірець».   Протягом  всього тижня в кабінеті «Історії» учні мали змогу переглянути історико-документальні фільми, а також ознайомитися з історико-літературною книжковою виставкою «Свято Соборності – символ єднання України».


В кінці тижня  учасники та переможці були нагороджені грамотами та подарунками (ручками, блокнотами, кольоровими олівцями, ватманами):

  •  група Т.1.1 - за активну участь у підготовці та проведенні тижня історії, присвяченого Дню Соборності України;
  •  учень групи К.2 Візер Микола – за зайняте І місце у грі «LG-Еврика» на тему «Видатні українці»;
  •  учениця групи К.2 Колісник Тетяна – за зайняте ІІ місце у грі «LG-Еврика» на тему «Видатні українці»;
  •  ученицягрупиК.2 Скуміна Людмила– за зайняте ІІІ місце у грі «LG-Еврика» на тему «Видатні українці»;
  •  учень групи Т.3 Павельчак Андрій – за перемогу в грі «Найрозумніший знавець історії»;
  •  команда учнів групи Т.3 «MadeinUkraine» у складі Омельчука Арсена, Іскова Вадима, Рачиби Геннадія – за перемогу в інтелектуальній битві «Ігри патріотів»;
  •  команда учнів групи К.1.2  «Османська імперія» у складі Соник Римми, Сілівестрової Ірини, Шиптикіної Олени, Рубаненко Анастасії, Сиволоцького Богдана – за перемогу у вікторині «Події Першої світової війни».0
 (голосов: 5)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн