Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Навчальний процес » Тиждень історії, присвячений 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру
1-10-2016, 17:40

Тиждень історії, присвячений 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру

   З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва, вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху з 26 по 30 вересня 2016 року в ПТУ №32 м. Бобринець викладачем історії Охремовим В.М. було проведено тиждень історії, присвячений 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру.

        

   Предметний тиждень розпочався з проведення викладачем історії Охремовим В.М. тематичної виховної години «75 років пам’яті: забуттю не підлягає», під час якої учні ознайомилися з трагічними й героїчними сторінками України періоду окупації нацистськими військами.

        

   Цього ж дня учні групи К.3 разом з викладачем історії прибрали територію, поклали квіти біля братської могили – пам’ятника всім євреям, хто був розстріляний німцями в 1942 р.

        

   В середу 28 вересня  з метою вшанування пам’яті загиблих класним керівником  групи К.1.2 Білоконенко Г.В. і бібліотекарем Слєсарєвою З.Б. було проведено годину пам’яті та скорботи «Морок безодні. Волає біль Бабиного Яру. Пам’яті жертв Бабиного Яру присвячується…».

   Для підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулювання творчої активності учнів було проведено круглий стіл «Голокост: злочин проти людства» (група К.3), вікторину «Події Другої світової війни» (групи К.1.1, К.1.2) та інтелектуальну гру «Колесо історії» (група Т.1).

        

   Протягом всього тижня учні мали змогу переглянути художній фільм «Бабин Яр», а також ознайомитися з виставкою книг «Бабин Яр: без права забуття. Правда про трагедію», яку підготувала бібліотекар училища Слєсарєва З.Б.

        

   Тиждень історії завершився в п’ятницю 30 вересня підведенням підсумків та нагородженням учасників та переможців. Подякою була нагороджена група К.3 за активну участь у підготовці та проведенні тижня історії, присвяченого 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру. Грамоту отримала команда «Геракл» групи Т.1 за перемогу в інтелектуальній грі «Колесо історії», команда «Лихварі» групи К.1.1 з перемогу у вікторині «Події Другої світової війни» та команда «Мазепа» групи К.1.2 за участь у вікторині «Події Другої світової війни».
0
 (голосов: 4)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн