Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Вчера, 15:19

   20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

   Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

   Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

   Тому з цієї нагоди 20 лютого  2019 року в 9:00 в ПТУ №32 м.Бобринця директором Запорожцем А.М. та координатором Центру захисту прав дитини учнівського самоврядування Охремовим В.М. було організовано і проведено   лінійку - реквієм, присвячену  Дню Героїв Небесної Сотні.19-02-2019, 13:54

   19 лютого 2019 року, класним керівником групи К.2  Демецькою О.В. була проведена виховна година «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, які загинули за свободу та незалежність України»Національна  гаряча лініяЯ маю право!
19-02-2019, 12:44

   19 лютого в групі О.1 класним керівником Сокуренко Л.П. професійно-технічного училища  №32 м.Бобринець, було проведено виховну годину на тему: «Мамо, я не вернусь…" присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні.19-02-2019, 12:36

   19 лютого учні групи К.1 з класним керівником Мирошніченко О.О. говорили про жертовність заради поваги до людської гідності, згадали поіменно полеглих учасників Революції гідності, вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

   Учні групи приєдналися до «Тихої акції янголів», де виготовили паперові янголи і розвісили їх на гілках дерев.19-02-2019, 12:30

                                      Небесна Сотня –герої незборені,

                                      Найкращі, найвідважніші сини,

                                      Яскравим сяйвом в небі засвітились,

                                      Щоб інші мріяли, любили і жили…

   19 лютого  в групі Т.1.2 класним керівником Гончаренко В.В.  було проведено виховну годину на тему “ Небесна Сотня: герої не вмирають» (до Дня Героїв Небесної Сотні).Національна  гаряча лініяЯ маю право!
18-02-2019, 15:39

«Ми не вийдем з того бою,

ми не станем на коліна.

Стали ми на смерть з тобою,

Щоб не вмерла Україна!»

Василь Гой

   18 лютого 2019 року учні групи Т1.1 (професія «Тракторист – машиніст с-г виробництва»), викладач математики  Мокра Г.В., бібліотекар Слєсарєва З.Б ПТУ №32 м. Бобринець  відвідали тематичний захід присвячений пам’яті Героїв небесної  сотні, 5-ій річниці Революції Гідності і Свободи історико-патріотичну годину «Небесній сотні шана і молитви наші», який проходив в приміщенні районної бібліотеки для дорослих.
14-02-2019, 23:29

    Лютневий сніг лиш посріблив крила купідона, а наша учнівська молодь  в очікуванні найбажанішого і найромантичнішого свята – Дня закоханих, згуртувалась навколо   конкурсу для обрання Міс та Містера Училища - 2019.

 

      «Любов останньою ніколи не буває…» і «усі ми прагнемо любові» у будь-якому віці, за різних життєвих обставин. Заради коханого чи коханої готові на грандіозні вчинки. В час, коли серце наповнюється високим почуттям кожна людина прагне стати саме тим найкращим Валентином чи тією єдиною й неповторною Валентиною проявивши себе у безлічі талантів та неймовірних перетворень.13-02-2019, 21:26

     13 лютого 2019 року в районному краєзнавчому музеї імені Миколи Смоленчука було проведено інформаційно-патріотичну годину «Афганістан в долях наших земляків» (до 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану), яку відвідали учні групи К.1 ПТУ №32 м.Бобринець разом з викладачем історії Охремовим В.М.
Національна  гаряча лініяЯ маю право!
12-02-2019, 16:14

   12 лютого 2019 року  класним керівником  Гончаренко В.В. професійно-технічного училища  №32 м.Бобринець було проведено виховну годину в групі Т 1.2  до Дня  святого Валентина «Хто такий Валентин ?»7-02-2019, 15:34

   7 лютого 2019 року на базі державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено семінар викладачів суспільних дисциплін «Актуальні аспекти викладання суспільних дисциплін з урахуванням оновлення змісту освіти».

   В роботі семінару взяв участь викладач ПТУ №32 м.Бобринець Охремов Віктор Михайлович, який поділився з колегами досвідом проведення практичних занять з предмету «Історія України».

   Принагідно, Віктору Михайловичу вручили Сертифікат про участь у всеукраїнському вебінарі «Методичний арсенал досвіду впровадження ІКТ при викладанні предметів загальноосвітньої підготовки у номінації «Історія».Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн