Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Тематичний захід в Бобринецькій районній бібліотеці для дорослих. Година спілкування «Насильство над жінками : проблема існує».
22-12-2016, 23:51

Тематичний захід в Бобринецькій районній бібліотеці для дорослих. Година спілкування «Насильство над жінками : проблема існує».

   22 грудня  2016 року учні  груп К 2.1  (професія «Кухар»), Т 2.2  (професія «Тракторист – машиніст с\г виробництва»), бібліотекар  Слєсарєва З. Б. та  викладач  української мови і літератури Гончаренко В. В.  ПТУ - №32 м. Бобринець відвідали тематичний захід ( Година спілкування «Насильство над жінками : проблема існує»), який відбувся в приміщенні районної бібліотеки для дорослих.


   Під час заходу завідуюча відділом обслуговування бібліотекар Тищенко Л. М. розповіла учням про актуальні, нагальні, болючі проблеми для українського суспільства, які пов’язані з насильством над жінками, ознайомила з різними видами і  формами насильства щодо жінок, зокрема «домашнього насильства» або «насильства в сімї»,  причинами та факторами, які цьому сприяють. Також на закінчення заходу учні висловлювали свої думки, щодо бачення моделі своєї майбутньої родини, в якій є місце тільки психологічно – комфортному середовищу та отримали рекомендації щодо протидії насильству в різних проявах соціально – суспільного середовища. Також під час заходу учні переглянули відеофільми «Коло насилля», «Зупинимо домашнє насильство» і ознайомилися з презентацією  «Насильство над жінками : проблема існує».0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн