Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
9-05-2017, 22:34

День Перемоги

    Сьогодні український народ відзначає 72 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників, 72 років з дня Великої Перемоги в житті країни, в історії світової війни. Ми радіємо сонцю, життю, чистому небу. Ми ніколи не забуваємо про мільйони синів і дочок Вітчизни, яким не довелося дожити до світлого, такого бажаного Дня Перемоги. Це був важкий час для України.

     Дуже важливо пам’ятати про ті події, які пережив наш народ під час Другої світової війни, вшановувати пам’ять загиблих воїнів і мирних громадян. Важливо шанувати ветеранів, яких залишилося так мало. Саме їм ми вдячні за перемогу в тій війні. Сьогодні Україна знову переживає військові події, і ми дякуємо захисникам, які захищають наше мирне небо.

    Тож традиційно 9 травня 2017 року колектив професійно – технічного училища №32 на чолі з  директором  Запорожцем  Андрієм  Михайловичем взяв участь у святковій ході центральною вулицею м.Бобринець,  були присутніми на урочистому  мітингу  та поклали квіти до Вічного вогню.

    Також поклали квіти до пам’ятної  дошки  випускнику училища  учаснику бойових дій на сході України Діанову Григорію Юрійовичу і вшанували память хвилиною мовчання.0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн