Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Тематична класна година. Історико – географічний калейдоскоп «Яблунева, солов’їна в моїм серці Україна. Відкрий для себе Україну»
12-09-2017, 13:41

Тематична класна година. Історико – географічний калейдоскоп «Яблунева, солов’їна в моїм серці Україна. Відкрий для себе Україну»

    12 вересня 2017 року в бібліотеці  ПТУ - №32 м. Бобринець  бібліотекарем Слєсарєвою З.Б. було проведено історико  –  географічний калейдоскоп «Яблунева, солов’їна  в моїм  серці  Україна. Відкрий для себе Україну» з учнями груп О.1 (професія «Обліковець» майстер в\н  Сокуренко Л. П.)  і Т.4 (професія «Тракторист – машиніст с\г виробництва»  майстер в\н Щербина М. В.).

    Під час заходу учні збагатили свої знання цікавою інформацією про природні дива,  невідомі сторінки історії, літератури, мистецтва України, яка викликала в них почуття гордості за наш український народ, повагу до здобутків наших пращурів і сучасників, а також відповіли на питання вікторини «Україно моя, ти одна як життя…»

    На завершення заходу для учнів було проведено презентацію бібліотеки училища «Бібліотека – книжковий дім» під час якої учні ознайомилися із змістом  книжкового фонду, порядком розстановки книг на полицях відкритого доступу, численними тематичними поличками і стендами  «За Україну, за її долю, за честь і волю», «Герої не вмирають. Загиблі воїни Бобринеччини – учасники АТО», «Небесна Сотня – то в серцях вогонь», рекомендаційними переліками літератури різноманітної тематики.

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн