Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Тематична класна година присвячена Дню українського козацтва і Дню Захисника України. Історико – краєзнавчий екскурс «Сумує вітер – реквієм в полях… Де козак, там і слава. Кіровоградщина – козацький край».
10-10-2017, 11:21

Тематична класна година присвячена Дню українського козацтва і Дню Захисника України. Історико – краєзнавчий екскурс «Сумує вітер – реквієм в полях… Де козак, там і слава. Кіровоградщина – козацький край».

                                        «Козацтво – це надзвичайно широкий у своїх

                                     вимірах і різноманітний у проявах світ –

      манливий і загадковий».

                                                       Ф. Г. Турченко.

    10 жовтня 2017 року в кабінеті «Основи галузевої економіки і підприємства»  ПТУ - №32  м. Бобринець  бібліотекарем  Слєсарєвою З. Б. було проведено тематичну класну годину присвячену Дню українського козацтва і Дню Захисника України  (Історико – краєзнавчий  екскурс  «Сумує вітер – реквієм в полях… Де козак, там і слава. Кіровоградщина – козацький край»)  з учнями групи Т4 (професія «Тракторист – машиніст с\г виробництва»  майстер  в\ н Щербина М. В.).


   Під час заходу учні ознайомилися з найлегендарнішим  минулим українського народу, його святинею, символом свободи, людської і національної гідності, талановитості. Добою козаччини. Славне минуле Запорозької Січі тісно пов’язане з історичними подіями, які відбувалися на території сучасної Кіровоградщини в добу козаччини, учні дізналися, як відбувалося заселення козаками нашого краю, про заснування ними зимівників, що дали початок багатьом нинішнім населеним пунктам Кіровоградської області, про незабутню козацьку минувшину Бобринеччини, про причини ліквідації Січі. 

    На завершення заходу учні ознайомилися з тематичною підбіркою літератури «Слава козацька не вмре, не  поляже. Епоха козацтва в українській літературі».0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн