Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Обласні педагогічні читання у формі педагогічного «Без табу» «Сучасні тренди в освіті: «ЗА» і «ПРОТИ»
24-01-2018, 20:10

Обласні педагогічні читання у формі педагогічного «Без табу» «Сучасні тренди в освіті: «ЗА» і «ПРОТИ»

   З метою пошуку творчих підходів до вирішення проблем навчального процесу, виявлення нових носіїв інноваційних ідей, популяризації педагогічних знахідок, новаторських прийомів і форм роботи 24 січня 2018 року на базі державного навчального закладу «Кіровоградське вище професійне училище № 4» за ініціативи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбулися обласні педагогічні читання у формі педагогічного «Без табу» «Сучасні тренди в освіті: «ЗА» і «ПРОТИ».

   Педагогічні читання є класичною формою звітування про досягнення педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти області і цьогоріч відбулися в нетрадиційній формі, в якій знайшли оптимальне поєднання елементи педагогічного рингу, творчої дискусії та дебатів.

   Наш навчальний заклад на заході представляли викладач іноземної мови Охремов В.М. та викладач української мови Гончаренко В.В., які розкрили власне бачення ролі інформаційно-комунікаційного освітнього простору в розвитку професійної компетентності педагога, демонстрували обізнаність з використання ІКТ, переконливо доводили можливості і необхідність використання сучасних технологій навчання у своїх виступах «Інтернет на уроках англійської мови: дань моді чи вимога часу?», «Нові моделі навчання. Чому сучасних учнів неможливо вчити по-старому?».

   Цього річні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, а досвід, презентований педагогами під час заходу, засвідчив їх високу професійність.

 

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн