Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Година-реквієм «Крути: трагедія і гордість України» до 100-річчя бою під Крутами (Бобринецька районна бібліотека для дорослих)
29-01-2018, 14:53

Година-реквієм «Крути: трагедія і гордість України» до 100-річчя бою під Крутами (Бобринецька районна бібліотека для дорослих)

«І слава їх встає не вмерши,

Ятрить крізь відстані і час,

Було їх триста… Триста перший

І ти, і я, і кожен з нас!»

 

   29 січня 2018 року учні групи К.1 (професія «Кухар») ПТУ №32 м.Бобринець, майстер виробничого навчання Коновалюк І.В., викладач історії Охремов В.М. і бібліотекар Слєсарєва З.Б. відвідали тематичний захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами (година-реквієм «Крути: трагедія і гордість України», який проходив у Бобринецькій ра йонній бібліотеці для дорослих.


   Біблітекар Єрьоміна Н.В. і історик-краєзнавець Лашкул Г.О. підготували цікавий змістовний виховний захід національно-патріотичного спрямування, під час якого присутні ознайомилися з трагічними і героїчними сторінками історії України початку ХХ століття, з буремними подіями 1917-1918 років становлення української державності, вшанували пам'ять юних Героїв Крут.

  На завершення заходу бібліотекар Єрьоміна Н.В. ознайомила з книжковою виставкою «Крути – шлях у вічність».

 0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн