Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » У Бобринці фахівці Управління провели семінар для працівників професійно-технічного училища № 32
25-01-2018, 16:05

У Бобринці фахівці Управління провели семінар для працівників професійно-технічного училища № 32

   Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в області провели лекційне заняття з питань дотримання вимог охорони праці та профілактики виробничого травматизму із спеціалістами професійно-технічного училища № 32 (м. Бобринець). Серед слухачів -  заступник з навчально-виховної роботи Сергій Чемерис, завідуючий господарством Володимир Мізюк, інженер з охорони праці Андрій Демура, головний спеціаліст з питань охорони праці Бобринецької райдержадміністрації  Раїса Запорожець.


   Під час заняття начальник відділу нагляду в АПК та СКС Ірина Чирва-Репетир поінформувала про стан та аналіз нещасних випадків у соціально-культурній сфері, у тому числі в закладах освіти за останні роки, види та причини, що призводять до виробничого травматизму.

   Роз’яснено відповідно до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. №1107  вимоги для проведення декларування відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, зокрема, щодо декларування робіт на висоті 1,3 м.

   Іван Приймак - заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС розповів про основні вимоги безпеки при експлуатації сільськогосподарської техніки та безпечне виконання робіт  при використанні механізмів, устаткування, яке застосовується в закладах освіти (в майстернях, лабораторіях, господарчих відділках тощо).

   Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Ірина Бутенко звернула увагу на організацію та документальне оформлення охорони праці в закладі  усіх працівників, задіяних в організації служби охорони праці, інспектор цього ж відділу Анна Лішенко вказала на дотримання вимог охорони праці на харчоблоці.

   Фахівці закладу під час лекційного заняття отримали консультаційну та методичну допомогу з питань охорони праці.

 



0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.





Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн