Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Тиждень історії, присвячений 100-річчю бою під Крутами
2-02-2018, 10:45

Тиждень історії, присвячений 100-річчю бою під Крутами

   З метою вшанування пам'яті подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Батьківщину у бою під Крутами в січні 1918 року, увічнення звитяги українського духу і зброї в історичній пам'яті народу з 29 січня по 2 лютого 2018 року в ПТУ №32 м. Бобринець викладачем історії Охремовим В.М. було проведено тиждень історії, присвячений 100-річчю бою під Крутами.

 

   Предметний тиждень розпочався з години-реквієм «Крути: трагедія і гордість України» (група К.1), що проходила у Бобринецькій районній бібліотеці для дорослих за участю історика-краєзнавця Лашкула Г.О., який ознайомив учнів з трагічними і героїчними сторінками історії України початку ХХ століття.    

   З метою вшанування пам’яті загиблих юних героїв класним керівником  групи Т.3.1 Охремовим В.М. і бібліотекаром Слєсарєвою З.Б. було проведено годину пам'яті «Герої  Крут – для нащадків взірець».        

   Незабутні враження залишилися в учнів груп Т.3.1 і Т.3.2 від  інтелектуально-пізнавальної гри «Я люблю Україну!», де вони в ігровій формі пригадали історію, географію, звичаї та традиції Батьківщини.        

   Для підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулювання творчої активності учнів було проведено круглий стіл «Бій під Крутами: міфи та правда» (групи К.2.1, К.2.2), гру «LG-Еврика» на тему «Видатні українці» (група Т.2),  гру «Найрозумніший знавець історії» (група Т.1) та конкурс історичних газет «Крути – наша слава, наша історія».  

 

   Протягом всього тижня в кабінеті «Історії» учні мали змогу переглянути історико-документальний фільм «Крути: молода кров», а також ознайомитися в бібліотеці з історико-літературною книжковою виставкою «Крути: і сум, і біль, і вічна слава», яку підготувала бібліотекар Слєсарєва З.Б.

 

   В кінці тижня  учасники та переможці були нагороджені грамотами та подарунками (ручками, блокнотами, фарбами, ватманами):

  • учень групи Т.1 Попов Назар – за перемогу в грі «Найрозумніший знавець історії»;
  • учень групи Т.2 Єременко Валентин – за зайняте І місце у грі «LG-Еврика» на тему «Видатні українці»;
  • учень групи Т.2 Могила Денис – за зайняте ІІ місце у грі «LG-Еврика» на тему «Видатні українці»;
  • команда учнів групи Т.3.1 «Булава» у складі Непрозваного Олександра, Кузніцова В’ячеслава, Ванжі Павла, Артеменка Сергія – за перемогу в інтелектуально-пізнавальній грі «Я люблю Україну!»;
  • команда учнів групи Т.3.2 «Тризуб» у складі Фазекоша Дмитра, Черниша Дмитра, Петрова Дениса, Стояна Олександра  – за участь в інтелектуально-пізнавальній грі «Я люблю Україну!»;
  • група К.1 – за І місце в конкурсі історичних газет «Крути – наша слава, наша історія»;
  • група К.2.1 – за ІІ місце в конкурсі історичних газет «Крути – наша слава, наша історія»;
  • група Т.1 – за ІІІ місце в конкурсі  історичних газет «Крути – наша слава, наша історія».      0
 (голосов: 7)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн