Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Поїздка до Кіровоградського академічного музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького
21-03-2018, 12:55

Поїздка до Кіровоградського академічного музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького

   20 березня 2018 року жіночий колектив ПТУ №32 м.Бобринець здійснив поїздку  до  Кіровоградського академічного музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького для перегляду мюзикла «Сорочинський ярмарок»  за мотивами твору Миколи Гоголя. 

   Було приємною несподіванкою почути зі сцени гарні слова про бобринчан від Володимира Єфімова - директора театру, Валерія Сніжка – міського голови та Юрія Крутька – депутата районної ради.

   Колоритно-живописне дійство курманівського мюзиклу за оригінальним прочитанням невмирущого «Сорочинського ярмарку» М.Гоголя захопив всіх із перших хвилин. За задумом режисера оповідачем і репрезентантом художнього світу вистави виступає отой знаменитий чорт, якого вигнали з пекла і який є власником отієї червоної свитки, що натворила немало шуму серед сорочинців.

   Вдячні глядачі  бобринчани по завершенню мюзикла  вручили  квіти артистам та провели  їх бурхливими оплесками зі сцени.

   Весь жіночий колектив ПТУ № 32 висловлює глибоку  подяку міському голові  Сніжку В.В. та депутату районної ради Крутько Ю.М. за  подароване свято та директору училища Запорожцю А.М. за наданий транспорт для поїздки.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн