Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Пропагування здорового способу життя на батьківських зборах
30-03-2018, 15:31

Пропагування здорового способу життя на батьківських зборах

   30 березня 2018 року в групі К-1  ПТУ №32 м.Бобринець класним керівником Демецькою О.В. і майстрами  в/н Хуторнюк Т.В. , Коновалюк І.В  було проведено батьківські збори, де батьки  взяли активну участь в обговоренні важливої і актуальної  у наш час теми – здоровий спосіб життя наших дітей і як сім'я впливає на формування здорового способу життя. Для кращого пізнання сім’ї і ставлення батьків до дітей обрана тема батьківських зборів «Спосіб життя сім’ї та здоров’я підлітка».

   Основними методами збереження та зміцнення здоров'я в умовах сім'ї мають стати формування культу здорового способу життя, профілактика захворювань та дотримання гігієнічних правил, в тому числі психогігієни, культури між родинних взаємин у повсякденному житті, фізична активність, загартовування організму, повноцінне харчування, запобігання шкідливим звичкам - палінню, алкоголізму, наркоманії тощо.

   Класний керівник  провела опитування, скільки часу проводять батьки зі своїми дітьми кожного дня, чи цікавляться захопленнями і здоров’ям своїх дітей, чи знають і контролюють дитину, чи не має в неї шкідливих звичок. Під час обговорення батьки розповіли , що проводять профілактичні бесіди зі своїми дітьми і підтримують здоровий спосіб життя у своїх сім’ях.

 0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн