Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Декада антиалкогольної, антитютюнової, антинаркотичної пропаганди «Все у твоїх руках!»
30-03-2018, 22:59

Декада антиалкогольної, антитютюнової, антинаркотичної пропаганди «Все у твоїх руках!»

   З метою профілактики шкідливих звичок серед учнів з «19» по «30» березня 2018 р. в училищі проходила декада антиалкогольної, антитютюнової, антинаркотичної пропаганди «Все у твоїх руках!» (далі — Декада).


 

Згідно з планом проведення Декади відбулися такі заходи:

 

   - На нараді при заступнику директора з НВР Байздер Т.І. (протокол № 24 від 22.02.2018 року) відбулося ознайомлення класних керівників з методичними рекомендаціями щодо організації та проведення заходів в рамках Декади.

 

   - Соціальний педагог Томіленко І.О. разом з ініціативною групою учнів оформили інформаційний куточок щодо негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на здоров’я людини.

   - Сестра медична Сторчеус А.П організувала зустріч учнів І курсу з лікарем ЦРЛ Антоненко С.О. на тему: «Вплив паління, наркотичних речовин та алкоголю на роботу кровотворної системи».  З учнями груп обговорено питання впливу наркотиків та алкоголю на:

— утворення та дозрівання статевих клітин у людини;

— розвиток дитини;

— соціальний стан людини; створення сім’ї;

— інтелект людини;

— відтворення клітин.

 

   - Викладачем правознавства Мирошніченко О.О. в групі К.1 було проведено урок на тему «Сімейне право» з використанням фрагмента обговорення проблеми вживання алкоголю. З учнями проведено вікторину «Правильно – неправильно» та анкетування «Яким я хочу бути в очах майбутньої дружини (чоловіка) ?»

 

   - Практичним психологом Токарчук І.М. в гуртожитку навчального закладу було проведено годину спілкування на тему: «Обираємо здоровий спосіб життя».

 

 

   - Зустріч з начальником Бобринецького Бюро правової допомоги Ніколаєнко Д.В. на тему: « Тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія: причини, наслідки, відповідальність»


   - В актовому залі училища з метою пропагування здорового способу життя,  ознайомлення з методами боротьби зі шкідливими звичками, виховання бажання вести здоровий спосіб життя було проведено виступ  агітбригади «Молоде покоління», який підготував Центр захисту прав дитини Ради учнівського самоврядування «Лідер» (координатор Центру – викладач іноземної мови Охремов В.М.). Члени учнівського самоврядування – учні групи К.2.1 Павлишак Валентина, Лисогор Анна та Брасло Іван ще раз нагадали учням про шкідливий вплив вживання алкоголю, тютюну та наркотиків на організм молоді та закликали вести всім здоровий спосіб життя. 

 

   - Інформаційну п’ятихвилинку  (виступ на загально училищній лінійці) підготувала для учнів училища сестра медична Сторчеус А.П.

   - В навчальному корпусі та гуртожитку було організовано виставку – конкурс малюнків «Я люблю життя! А ти?» та  плакатів «Здоровий спосіб життя – це круто!»


 

   - Заступник директора з НВР Байздер Т.І. організувала перегляд відеоматеріалів про наукове доведення згубності тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин.

   - Протягом Декади координатор учнівського самоврядування, чергові педагогічні працівники, класні керівники, майстри в/н, члени учнівського самоврядування   проводили рейди у межах акцій   «Стоп – палінню!» 

   - Координатор учнівського самоврядування Охремов В.М. разом з членами учнівського самоврядування  випустили фотолистівку «Ми не палимо! Приєднуйся!»               

 

   - З метою виявлення учнів, які запізнюються на уроки, члени учнівського самоврядування разом з черговими навчальними групами проводила рейди «Перерва».  

   - Бібліотекар  оновила тематичні виставки у   бібліотеці училища. Виставка літератури «Здорові діти – здорова нація» 

 

 

   - Викладач хімії та біології  Білоконенко Г.В. організувала для учнів   захист проектів «Згубна дія спиртів на організм людини».  

   - Класні керівники протягом декади провели тематичні класні години з правового та превентивного виховання та  бесіди з учнями з профілактики алкоголізму, наркоманії, паління, а саме:

- Твій вільний час. Як ти його проводиш?;

- Найбільша перемога — це перемога над собою;

- Небезпечна пристрасть.

 

   - А також, були підготовлені матеріали до батьківських зборів «Здоровий спосіб життя сім’ї як запорука успішного формування молодого покоління», які відбудуться у квітні. Заплановано розглянути такі теми: «Спосіб життя сім’ї та здоров’я підлітків» і «Батьки в боротьбі з наркоманією і токсикоманією, алкоголізмом і тютюнопалінням».

   В групі К-1 класним керівником Демецькою О.В. та майстрами  в/н Хуторнюк Т.В. , Коновалюк І.В  було проведено батьківські збори, де батьки  взяли активну участь в обговоренні важливої і актуальної  у наш час теми – здоровий спосіб життя наших дітей і як сім'я впливає на формування здорового способу життя. Для кращого пізнання сім’ї і ставлення батьків до дітей обрана тема батьківських зборів «Спосіб життя сім’ї та здоров’я підлітка».

 

   - Вихователем Педоренко Н.В. з мешканцями гуртожитку  був проведений захід "Здоров'я - це найбільший скарб"

 

 

   - В Бобринецькій районній бібліотеці для дорослих було проведено годину застереження «Діти вулиць» спільно з районним відділом з питань пробації. Захід відвідали учні групи К.1 ПТУ №32 м.Бобринець (професія «Кухар») разом з викладачем історії Охремовим В.М. та майстром виробничого навчання Коновалюк І.В.

 

   - Для учнів ІІ курсу була організована та проведена екскурсія до Бобринецького районного суду  

  - Координатор учнівського самоврядування Мокра Г.В та члени учнівського самоврядування підготували спеціальний випуск учнівської газети «Молодіжний вісник».  

   - З метою пропаганди здорового способу життя викладач фізичного виховання Ліщук П.П. організував та провів спортивні змагання  з настільного тенісу  між учнями та працівниками училища.

 

 

   - Підведення підсумків декади антиалкогольної, анти тютюнової та антинаркотичної пропаганди «Все у твоїх руках!» було розглянуто на загально училищній лінійці.

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн