Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Година пам’яті «Чорнобиль не має минулого» в районному краєзнавчому музеї ім. М.Смоленчука
26-04-2018, 21:44

Година пам’яті «Чорнобиль не має минулого» в районному краєзнавчому музеї ім. М.Смоленчука

   26 квітня 2018 року учні груп Т.1 (професія « Тракторист-машиніст с/г виробництва») і К.1 (професія «Кухар») разом з викладачем історії Охремовим В.М. і майстром виробничого навчання Коновалюк І.В. відвідали годину пам’яті «Чорнобиль не має минулого» в районному краєзнавчому музеї ім. М.Смоленчука.

   В ході заходу екскурсовод музею ознайомила учнів з Чорнобильською аварією, яка належить до найбільших техногенних катастроф в історії людства. Жодна катастрофа XX  сторіччя не мала таких тяжких екологічних наслідків, як чорнобильська.  Ця трагедія зачепила всі сторони життя країни, примусила по-новому подивитися на світ, який нас оточує. 26 квітня в пам’яті українського народу  - це день чорнобильського лиха, болю, суму –забути  це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.

   Вже тридцять два роки не дають спати людській совісті дзвони Чорнобиля. Все в них сплелося: тяжкий біль втрат, щира вдячність героям, які стали проти Смерті, на захист Життя, надія, що трагедія ніколи не повториться, та віра в неодмінну перемогу людської Волі та Розуму!

 0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн