Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ “НІЧ МУЗЕЇВ”
16-05-2018, 14:33

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ “НІЧ МУЗЕЇВ”

   16 травня 2018 року в районному краєзнавчому музеї імені М. Смоленчука в рамках Міжнародної акції “Ніч музеїв” відбувся святковий захід, який відвідали учні ПТУ №32 м.Бобринець груп К.2.1 та К.2.2 (професія «Кухар»), Т.1 та Т.4 (професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва) та викладач історії Охремов В.М. і викладач фізичної культури Ліщук П.П.


   Працівниками районного краєзнавчого музею імені М. Смоленчука та районного Будинку культури учням було представлено ряд тематичних програм. Зокрема, присутнім гостям були зачитані вірші про любов до рідної землі та виконані відповідні вокальні номери патріотичного характеру.
   Відвідали захід представники від органів влади району: заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк й начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень, а також організатор музейної справи в районі, лауреат обласної краєзнавчої премії ім. В. Ястребова Георгій Лашкул.

   Заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк принагідно привітала відвідувачів музею із долученням до Міжнародної акції та подякувала організаторам за сьогоднішній теплий прийом гостей.
   Зауважимо, що проведення такого роду заходів дозволяє не лише поринути в пізнання цікавих фактів про наший рідний край, насолодитися піснями у виконанні аматорів Бобринеччини, а й допомагає популяризувати серед населення та молоді музейну справу як таку.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн