Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Попередження захворюваності населення інфекційними хворобами
13-09-2018, 14:58

Попередження захворюваності населення інфекційними хворобами

   У повсякденному житті організм людини щосекунди атакують безліч мікроорганізмів. Не всі з них здатні викликати хворобу, а без деяких було б неможливе навіть існування людини (загибель мікрофлори, наприклад, системи травлення,  у наслідок неправильного вживання антибіотиків або інших медичних препаратів, призводить до серйозних її розладів). Але серед корисних є десятки й сотні тисяч хвороботворних мікроорганізмів і вірусів, які час від часу активізуються, викликають різноманітні хвороби, загострюють хронічні захворювання і здатні навіть скоротити життя людини.

   Зв’язку з цим медичною сестрою Сторчеус А.П. були проведенні такі заходи: 

1. 11.09.2018 р. Бесіда в групі Т.1.1 на тему " Що Вам необхідно  знати про інфекційні захворювання  (зокрема КІР, ПАРОТИТ, КРАСНУХА)

2. 12.09.2018 р. Роз'яснювальна робота з групою К.1 на тему " Попередження захворюваності населення інфекційними хворобами: туберкульоз, гепатит В, Кір, Паротит, Краснуха, дифтерія, правець ,  кашлюк ,  поліомієліт, та ХІБ-інфекції (гемофільні інфекції)"

3. 13.09.2018 р. Бесіда в групі О.1 на тему " Захист населення від інфекційних хвороб. Профілактика інфекційних захворювань"


   Мета цих заходів: розширити знання учнів про інфекційні хвороби, навчити запобігати інфекційних захворювань  та кишкових інфекцій. Навчити дотримуватися особистої гігієни, закликати турбуватися про своє здоров'я та здоров'я оточуючих. 

    Роз'яснити для чого потрібна вакцинація, хто і коли має робити щеплення( особливо КПК ) , чому деяким людям слід відкласти вакцинацію або взагалі не проводити її, з якими ризиками пов'язане ведення вакцини КПК, ЩО робити у випадку виникнення побічної реакції( на що слід звернути увагу, що потрібно зробити в першу чергу ( викликати лікаря, або сповістити його про те що сталося, вказуючи точний час і дату щеплення) . Розповісти учням як вагони можуть дізнатися про щеплення більше ( звернутися до свого лікаря, або зателефонувати в районний чи обласний департамент / відділ охорони здоров'я ). 

   Класним керівникам груп Т.1.1, Т.1.2, К.1, К.3.1, К.3.2, О.1, О.2 були роздані пам'ятки "Кір, Паротит і Краснуха  (КПК) вакцини, що вам необхідно знати. "

 0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн