Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Історична година-пам'ять «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гармат, і визволення день» (до 74-ої річниці визволення України від нацистських загарбників в роки Другої світової війни)
30-10-2018, 22:17

Історична година-пам'ять «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гармат, і визволення день» (до 74-ої річниці визволення України від нацистських загарбників в роки Другої світової війни)

 «О Україно!

                                                       Україно! Це ти в стражданнях там не спиш.

                                  Це ти і  мучишся й гориш.

                              Вся боротьбою гомониш».

                                                             Павло Тичина

 

     30 жовтня 2018 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ №32 м.Бобринець викладачем історії Охремовим В.М. і бібліотекаром Слєсарєвою З.Б. було проведену історичну годину-пам'ять «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гармат, і визволення день» (до 74-ої річниці визволення України від нацистських загарбників в роки Другої світової війни) з учнями груп Т.1.1, Т.1.2 (професія "Тракторист-машиніст с/г виробництва").     Під   час заходу учні  ознайомилися з трагічними й героїчними сторінками історії України періоду Другої Світової війни, віддали данину пам’яті загиблим громадянам нашої країни, які ціною власного життя врятували Вітчизну від поневолювачів, вшанували подвиг українського народу, який кував перемогу над ворогом в тилу і на фронтах Другої Світової війни. На завершення заходу  учні ознайомилися  з тематичною підбіркою літератури "Пам'ять нескінченна книга. Війні немає забуття. Друга світова війна на сторінках книг" і переглянули документальний відеофільм "Визволення України".

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн