Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Вшанували світлу пам’ять тих, хто став жертвами Голокосту.
24-01-2019, 20:05

Вшанували світлу пам’ять тих, хто став жертвами Голокосту.

    24 січня в професійно-технічному училищі №32 м. Бобринець  вшанували світлу пам’ять тих, хто став жертвами Голокосту, увійшовши в безсмертя.

    «Дорогі учні! Сьогодні весь світ вшановує Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Їм — неоплаканим і невідспіваним...  Їм — похованим без труни й молитви, позбавленим могили й шани — присвячується  цей захід. Пом'янімо мільйоннії жертви» -  такими словами розпочала захід заступник директора з НВР Байздер Т.І.


      

    1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея   Організації Об´єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня —    це Міжнародний день пам´яті жертв Голокосту.  Цей день було обрано не випадково: саме 27 січня   1945 року було звільнено від фашистів найбільший з гітлерівських концтаборів Освенцім, розташований в  60 кілометрах від Кракова. Всього у фашистських   таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і  мільйони людей інших національностей.

    У 1942 р. керівництво Німеччини винесло рішення про початок знищення всіх євреїв у Європі. По всій її території запрацювали «фабрики смерті» – концентраційні табори, де знищення людей проводилося за допомогою газових камер і де тіла вбитих потім спалювались у крематоріях. У цих таборах нацисти вбивали, в основному, євреїв із Західної Європи.

     Про наймасовіші «фабрики смерті» -  концентраційні табори: Освенцім, Собібор,  Маутга́узен  та Бухенва́льд  розповіли учні Могила Денис (група Т 3), Хорунжа Єлизавета (група К 1), Пилипенко Вадим (група Т 1.1), Лисогор Андрій (група Т1.2).

    Про страшні події Голокосту на Бобринеччині в роки Другої Світової війни учням розповів викладач історії Охремов В.М.

 

    Світлу пам’ять тих, хто став жертвами Голокосту, учасники заходу   вшанували хвилиною мовчання.

     Для багатьох народів незалежна Україна стала батьківщиною.

    Мир і злагода — це головне, що нам потрібно сьогодні. Пам'ятаючи про трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн