Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Добре чаювання кіноідей з молоддю Бобринецької громади
25-02-2019, 16:54

Добре чаювання кіноідей з молоддю Бобринецької громади

   25 лютого 2019 року координатор Центру захисту прав дитини учнівського самоврядування ПТУ №32 м.Бобринець Охремов В.М. і представники учнівського  самоврядування «Лідер» Сагун Є., Артющенко Д., Завгородня К., Кошелюк А. взяли участь у робочій зустрічі учнівсько - студентського парламенту та молоді Бобринецької  ОТГ щодо реалізаціі проекту Мандрівного кінотеатру, де висловлювали свої думки щодо участі у даному проекті та вносили свої пропозиції.

 

   

   Найпопулярнішими з пропозицій стали: організація майстер-класів щодо створення кіно, відеороликів, організація під час переглядів роботи буфету для глядачів, перегляд  актуальних соціальних, просвітницьких фільмів з подальшим обговоренням, показ пізнавальних мультфільмів для  дітей, розробка сайту для поширення інформації про мандрівний кінотеатр з графіком роботи, опитувальником потенційних глядачів, організація роздільного сміття для учасників кінопереглядів.

   Щодо участі молоді у даному проекті, то хлопці та дівчата активно пропонують волонтерську допомогу у інформуванні про діяльність кінотеатру, допомогу у перевезенні та встановленні кіноапаратури, допомогу у  перегляді фільмів людям з інвалідністю, розробці моніторингу інтересів та попиту тематики кінопоказів глядачів різних вікових категорій.

   Ідея сторення мандрівного кінотеатру в Бобринецькій громаді вперше була запропонована  молоддю, адже живе спілкування – важлива складова сьогодення. На засіданні робочої групи по реалізації проекту учасники висловили свої  пропозиції та бачення особистої участі.

   Проект був підтриманий в рамках конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад» в рамках програми  DOBRE .0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн