Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Година пам’яті «Весна 1944-го, як це було» (до 75-ої річниці визволення міста Бобринця від нацистських окупантів)
19-03-2019, 20:05

Година пам’яті «Весна 1944-го, як це було» (до 75-ої річниці визволення міста Бобринця від нацистських окупантів)

     19 березня 2019 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ №32 м. Бобринець класним керівником групи Т.1.1 Охремовим В.М. було проведено годину пам’яті «Весна 1944-го, як це було» (присвячену 75-ій річниці визволення міста Бобринець від нацистських окупантів).

     Під час заходу учні перенеслися в страшні часи воєнного лихоліття, коли наше містечко було окуповане нацистськими загарбниками, ознайомилися з трагічними та героїчними сторінками історії Бобринеччини періоду Другої світової війни, віддали данину пам’яті загиблим громадянам нашої країни, які ціною власного життя врятували Батьківщину від поневолення нацистською Німеччиною. Під час заходу учні ознайомилися також зі спогадами жителя Бобринця Анатолія Вутянова, який в страшні дні окупації був маленьким хлопчиком і на власні очі бачив жорстокі будні війни.

      На завершення заходу учні переглянули презентацію «Наш край у 1941-1945 рр.» та воєнні експонати музейної кімнати.

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн