Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Колоритно відзначили Saint Patrick's Day » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Колоритно відзначили Saint Patrick's Day
18-03-2019, 20:29

Колоритно відзначили Saint Patrick's Day

      18 березня 2019 року учні ПТУ №32 м.Бобринець разом з викладачем іноземної мови Охремовим В.М. долучилися до святкування Saint Patrick's Day (Дня святого Патрика).

       Святий Патрик – один з найбільш шанованих у всьому світі святих. За переказами, саме він не тільки приніс до Ірландії християнство, а й став покровителем цієї країни на всі часи. За народною традицією в цей день прийнято одягатися в зелене або прикріплювати до одягу трилисник. Метою заходу було ознайомити учнів з історією та традиціями цього свята та долучити їх до ірландської культури.

     Saint Patrick's Day пройшов цікаво та весело.

Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн