Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
3-04-2019, 16:04

ПрофFEST - 2019

   Важливим завданням  сьогодення нашого навчального закладу є профорієнтаційна робота серед учнів загальноосвітніх шкіл.

   Вже не один рік педагогічний колектив училища  використовує дієві  форми і методи  своєї профорієнтаційної роботи: виступ членів мобільної групи перед учнями шкіл, майбутніми випускниками, з показом відеоматеріалів (адже, як відомо, краще один раз побачити, ніж три рази почути), з розповсюдженням рекламних оголошень та буклетів,  виступом учнів училища  - учасників художньої самодіяльної творчості.

   2 квітня 2019 року така мобільна група професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець завітала до учнів Компаніївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а 3 квітня 2019 року   -  до учнів шкіл міста Бобринець та шкіл Бобринецького району. Зустріч відбулась на базі КЗ «Бобринецьке навчально – виховне об’єднання «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»  за сприяння та підтримки Бобринецького міського відділу освіти, молоді та спорту.

 

 

 

   Під час  таких зустрічей  учні одержали докладну інформацію про наш навчальний заклад та  професії, які можна здобути в ньому, про правила   вступу до навчального закладу.  Члени мобільної групи   допомогли присутнім учням скласти повне, різнобічне уявлення про ту професію, яка їх зацікавила, адже обираючи професію, людина  обирає не тільки спосіб, яким буде заробляти на життя, але і спосіб життя.


   Усе це супроводжувалось проведенням майстер-класів з різних професій.

 

 

 

   Великою перевагою робітничої професії є те, що, оволодівши нею, випускник  може знайти роботу як в державному, так в приватному секторі виробництва. Або зайнятись індивідуальною трудовою діяльністю.

 

Будь успішним – обирай робітничу професію!!!

 

   Учні ПТУ № 32 м. Бобринець жодного разу не пошкодували про свій вибір. Адже саме навчання в нашому училищі  допомогло їм знайти престижну роботу, відкрити власну справу, самореалізуватися в житті.

 

 

ПТУ- це сила!

ПТУ – це клас!

ПТУ – чекає Вас!

 

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн