Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
19-04-2019, 20:52

День довкілля.

     19 квітня у рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою у професійно-технічному училищі  відбувся День довкілля.

 

 

    Протягом тижня класні керівники, майстри в/н проводили виховні години, бесіди на екологічну тематику, проте лише словами не обмежились. Спільними зусиллями працівників училища та учнів було організовано прибирання території навчального закладу, спортивного майданчика. Така робота не лише приносить користь довкіллю, але й неабияк зближує, адже учні були об’єднані важливою метою – збереження природи.  

 

 

    Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять...

    Тепер залишається всім нам  підтримувати цю чистоту , оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки учнівської молоді є закликом до всіх жителів нашого міста — зробити його квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.

     Всім, хто працював — велике спасибі!0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн