Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Випускний бал «На крилах вальсу»
26-04-2019, 16:38

Випускний бал «На крилах вальсу»

   Ось і залишилась позаду безтурботна і весела училищна пора. Попереду у вчорашніх учнів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але спогади про роки навчання назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

   26 квітня 2019 року пройшло хвилююче прощання з училищем – випуск груп К.3.1 та К.3.2 (професія «Кухар»). Цього дня випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника та атестат про повну загальну середню освіту.

 

   У цей день, немов завдяки чарам, діти перетворились із звичайних учнів у шикарних леді та елегантних  джентльменів. Навіть природа скорегувала свої плани і вирішила не псувати випускникам свята.

   Зі святом, із успішним закінченням училища та вступом у доросле життя випускників привітали директор, класні керівники, майстри в/н, батьки.

 

 

   І учні не забули віддати належну шану своїм наставникам, котрі три роки плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися з училищем, викладачами, майстрами, одногрупниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством. А воно різнобарвними кульками летіло ввись, аж доки не розтануло у небесній сині.


 

 

Нехай вони будуть щасливі – випускники 2019!

 


 


 

 0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн