Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Диспут "Єдність та відмінність права та моралі" , правовий діалог "Ти і Закон" присв"ячені до Всеукраїнського тижня права. » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Диспут "Єдність та відмінність права та моралі" , правовий діалог "Ти і Закон" присв"ячені до Всеукраїнського тижня права.
9-12-2019, 14:11

Диспут "Єдність та відмінність права та моралі" , правовий діалог "Ти і Закон" присв"ячені до Всеукраїнського тижня права.

   09 грудня 2019 року викладач Охремов В.М., учні  групи К.3 ПТУ №32 м.Бобринець відвідали  тематичний захід присв"ячений до Всеукраїнського тижня права (Диспут "Єдність та відмінність права та моралі" , а також правовий діалог "Ти і Закон"), який проходив в приміщенні районної  бібліотеки  для дорослих .  На заході були присутні керівник Бобринецького бюро правової допомоги Ніколаєнко Д.В., керівник Ткаченко Ю.М. та старший інспектор Ляховецький Ю.Л. Бобринецького районного сектору філії Держаної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.

 

 

   Метою  заходу  було  показати важливість правової освіти українців, виховати в них повагу до закону та прав людини. В ході заходу було переглянуто відеоролик "Діти за гратами". Бібліотекар Хабарова Л.М. звернула увагу учнів на викладку правової літератури.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн