Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Тиждень безпеки дорожнього руху » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Тиждень безпеки дорожнього руху
11-09-2020, 12:00

Тиждень безпеки дорожнього руху

   У  ПТУ №32 м.Бобринець був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху з 07.09.2020 року по 11.09.2020 року. До участі в ньому були залучені учні І курсу.

   

 

   Бібліотекарем Слєсарєвою З.Б. було оформлено тематичну книжкову виставку «Правила руху завчи до ладу. Автомобіль, пішохід, дорога.» ( В рамках тижня безпеки дорожнього руху), з якою ознайомилися учні навчальних груп училища.

 

 

   Також класними керівниками проведено класні виховні заходи, які були цікавими та змістовними, сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху

   - бібліотекарем  Слєсарєвою  З. Б., класним  керівником  Мокрим І. О.  було проведено тематичну класну годину в рамках тижня  безпеки дорожнього руху (Інформаційний вернісаж  «Ми повинні, друзі, пам’ятати, що закон дороги треба знати») з учнями групи Т 1.1. 

   Під час заходу учні  закріпили набуті знання з правил дорожнього руху для пішоходів, водіїв автотранспортних засобів, мотоциклів, велосипедистів, усвідомили необхідність застосування на практиці повсякденного життя правил дорожнього руху, відповіли на питання вікторини «Правила дорожні треба знати, щоб  у ДТП не потрапляти».

   На завершення заходу учні ознайомилися з тематичною підбіркою  літератури «Правила руху завчи до ладу. Автомобіль, пішохід, дорога» та  рекомендаційним переліком літератури «Машини на кожному кроці. Твій друг автомобіль». 

 

 

   -  класним керівником Демецькою О.В. було проведено тематичну вікторину з елементами бесіди «Життя - це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв.»  з учнями групи К.1.1

   Метою заходу було узагальнити, систематизувати та повторити знанння правил дорожнього руху. 

   В ході заходу з учнями були проведено різноманітні вікторини, знайомлено з пам’яткою  «Безпека дорожнього руху» та переглянуто відеоролики «Недотримання пішоходом правил – потенціальне ДТП», «Не завжди вистачить лише знання і дотримання правил. Не забуваймо про увагу».

 

 

   - класним керівником Хуторнюк Т.В. групи К.1.2 будо проведено інформаційно-просвітницьку годину «Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління»  

   Метою заходу було закріпити та поглибити знання здобувачів освіти про  правила дорожнього руху зі сторони пішохода, велосипедиста та водія під час пересування по вулицям та дорогам з метою попередження дитячого травматизму, а також з'ясувати, як здобувачі освіти засвоїли правила безпеки руху велосипедистів, як зрозуміли основні вимоги до руху велосипедистів.

 

 

 

   - в групі Т.1.2 майстром виробничого навчання Демецьким О.В. було проведено годину спілкування «Руху правила єдині – поважати їх повинні».

   Метою було перевірити в здобувачів освіти знань правил дорожнього руху, познайомити з новими правилами; навчити оптимально діяти при ДТП, дотримуватися безпеки на дорозі і в транспорті, надавати першу допомогу потерпілим від ДТП; поважати правила дорожнього руху; розвивати пам'ять, логічне мислення, уміння міркувати і висловлювати власну думку; виховувати почуття відповідальності за власне й чуже життя і здоров'я.

 

 

   Результатом проведеної роботи стало усвідомлення з боку здобувачів освіти того, що життя – найвища цінність, яку потрібно оберігати, дотримуючись правил і не порушуючи їх. Знати і виконувати правила безпечної поведінки на вулиці повинні всі перехожі: і дорослі, і особливо діти

Тож будьте уважні і обережні!

Дотримання правил дорожнього руху –

це запорука збереження вашого життя і здоров’я.

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн