Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Інформаційний просвітницький калейдоскоп цікавих фактів « Пожежна справа : історія і сучасність. Вогонь – друг чи вогонь ворог?» ( В рамках тижня пожежної безпеки).
4-11-2020, 21:03

Інформаційний просвітницький калейдоскоп цікавих фактів « Пожежна справа : історія і сучасність. Вогонь – друг чи вогонь ворог?» ( В рамках тижня пожежної безпеки).

«Вогонь – це друг, і ворог.

                                                                                   На службі він завжди,

Але вогонь – це й порох,

                                                                               Накличе ще й біди».

Гонтар  Світлана

 

   04  листопада  2020  року  в  ПТУ - № 32 м.  Бобринець  бібліотекарем Слєсарєвою З. Б.,  майстром виробничого навчання Сокуренко Л. П.  було  проведено інформаційний просвітницький калейдоскоп цікавих фактів  «Пожежна справа : історія  і сучасність Вогонь – друг чи вогонь ворог?»  ( В рамках тижня  пожежної  безпеки)  з учнями групи О -1  (професія «Обліковець – статист»).

 

 

   Під час заходу учні  поглибили і розширили свої знання з правил  пожежної безпеки та пригадали порядок дій під час гасіння  пожежі вдома та навчальному закладі, дізналися  багато  цікавого з  історії створення  та розвитку пожежної справи в Україні від часів Київської Русі  до  сучасності, перегорнули  сторінки історії створення  і розвитку пожежної справи  на території нашого краю.

   На завершення заходу учні відповіли на питання вікторини « З вогнем не жартуй» і ознайомилися з інформаційною підбіркою матеріалів  «Вогонь – друг чи вогонь  ворог?».

 

 

 

 

 

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32