Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Урок країнознавства «Halloween Party»
30-10-2020, 21:57

Урок країнознавства «Halloween Party»

   30 жовтня 2020 року викладач іноземної мови ПТУ №32 м.Бобринець Охремов В.М. провів урок країнознавства «Halloween Party», присвячений англо-американському святу Halloween (День всіх святих).

 

 

   Мета проведення такого типу заняття – ознайомити учнів з англо-американською традицією святкування Хелоувіна; занурити дітей в англомовне середовище; розширити знання учнів з даної теми; розвити акторські здібності, читацькі таланти; виховати повагу до культури країн, мова яких вивчається. Заняття проводилося в групі К.1.2 професії «Кухар». 

   Під час проведення заходу використовувались різні методи роботи з учнями, висвітлення інформації на мультимедійному проекторі дало змогу краще та яскравіше розкрити тему та мету заняття. Викладач розробив різноманітні завдання та разом з учнями підготував цікаву інформацію про святкування Хелоувіну. Була проведена також цікава вікторина, що відповідала тематиці заходу. Святкову атмосферу створювала підготовлена фотозона, прикрашена страшними атрибутами: зображеннями відьом, привидів, павуків, кажанів, а також символом свята – ліхтариком Джека.

   Учні отримали можливість краще познайомитись з традиціями інших народів, удосконалити мовну компетенцію з іноземної мови, поспілкуватися з викладачем та отримати позитивні емоції.

   Halloween пройшов цікаво та весело.Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32