Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Тематична класна година « Чи все ми знаємо про ВІЛ/ СНІД? СНІД - глобальна проблема людства». Група Т 1.1 ( професія «Тракторист – машиніст с г виробництва»)
1-12-2015, 14:16

Тематична класна година « Чи все ми знаємо про ВІЛ/ СНІД? СНІД - глобальна проблема людства». Група Т 1.1 ( професія «Тракторист – машиніст с \г виробництва»)

           1 грудня 2015 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ  - №32 м. Бобринець бібліотекарем Слєсарєвою З.Б. було проведено тематичну  класну  годину до Міжнародного  Дня  порозуміння з ВІЛ – інфікованими ( Виховний захід « Чи все ми знаємо про ВІЛ/ СНІД? СНІД – глобальна проблема людства») з учнями групи Т1.1 (професія « Тракторист – машиніст с/г виробництва»  класний  керівник  Охремов В.М., майстер в/н Кіріченко В.О.).

Тематична класна  година « Чи все ми знаємо про ВІЛ/ СНІД? СНІД  - глобальна проблема людства».  Група Т 1.1 ( професія «Тракторист – машиніст с г виробництва»)

    Під час заходу учні отримали найбільш повну інформацію про страшне і небезпечне   захворювання ВІЛ /СНІД,  шляхи його розповсюдження, ситуації  ризику, спонукали до вироблення осмисленої і зваженої особистісної та громадянської позиції, щодо проблематики ВІЛ / СНІДу, націлили на толерантне ставлення до людей, які живуть із діагнозом  ВІЛ – інфекція. На завершення заходу учні ознайомилися з презентацією на тему «ВІЛ / СНІД. Ти повинен це знати!».

 0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн