Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Виховна година «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні…» (до 160-річчя з дня народження і 100-річчя з дня смерті І.Я.Франка)
30-05-2016, 21:27

Виховна година «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні…» (до 160-річчя з дня народження і 100-річчя з дня смерті І.Я.Франка)

   2016 рік в Україні оголошено роком Івана Франка – видатного українського письменника, поета, мислителя, публіциста, краєзнавця, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, члена Наукового товариства імені Т.Шевченка і почесного доктора Харківського університету.

   З нагоди вшанування пам’яті Великого Каменяра 30 травня 2016 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ №32 м. Бобринець для учнів групи Т.1.1 (професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва») викладачем історії була проведена виховна година «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні…», яка  була присвячена видатному сину України І.Я.Франку. 

 

   Присутні мали змогу продивитися документальний фільм «Обличчя української історії. Іван Франко», присвячений життю і творчості Івана Яковича. Мандруючи сторінками життєвої дороги Івана Франка, учні ознайомилися з дитячими роками митця, його творчістю, намагалися усвідомити величність цієї багатогранної людини, осягнути глибину і вишину, панорамність, передбачливість і пересторогу, які живуть у творах Каменяра.

   Творчий доробок  І.Я.Франка став для нас духовною програмою і скарбом неоціненним усіх етапів історичної долі народу - минувшини, сьогодення й майбуття. 

 

 

 0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн