Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Позаурочні заходи » Історико-літературна година «Козацька Берегиня. Видатні жінки України доби Козаччини» до Дня українського козацтва
11-10-2016, 04:49

Історико-літературна година «Козацька Берегиня. Видатні жінки України доби Козаччини» до Дня українського козацтва

   11 жовтня 2016 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ №32 м. Бобринець бібліотекарем Слєсарєвою З.Б. і викладачем історії Охремовим В.М. було проведено історико-літературну годину «Козацька Берегиня. Видатні жінки України доби Козаччини» до Дня українського козацтва з учнями групи К.1.2 (професія «Кухар»).


   Захід переніс учнів в сиву давнину українського народу – добу Козаччини. Українська жінка в часи Козаччини була вірним і надійним спільником свого чоловіка у боротьбі за соціальне та національне визволення українського народу. Але найбільший внесок вона зробила, виконуючи обов’язки Берегині сімейного вогнища. З тих часів до нас дійшли імена козацьких Берегинь – Марусі Богуславки, Марусі Чурай, Роксолани (Насті Лісовської), Олени Зависної, ГальшкиГулевичівни.

   На завершення заходу учні ознайомилися з тематичною книжковою поличкою «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», присвяченою Дню Захисника України і Дню українського козацтва.

 0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн