Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
25-10-2018, 23:5121-12-2017, 16:00

   Трактористи – «конструктори хлібного колоса», «чародії» - так називає їх народ. Їх професія дуже важлива для усіх інших професій, адже вона є початком для багатьох із них. Справжній тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва вміє працювати на основних сільськогосподарських машинах, володіє широкими технічними знаннями та професійними навиками.

   Тому з метою підвищення рівня професійної підготовки учнів, виявлення кращих індивідуальних і командних показників, підвищення інтересу до професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та її популяризації 21 грудня 2017 року майстром виробничого навчання Кіріченком В.О. було проведено конкурс професійної майстерності «Кращий по професії» серед учнів групи Т.3.1.Національна  гаряча лініяЯ маю право!
26-10-2017, 00:35

     26.10.2017року відбувся традиційний в стінах нашого училища щорічний конкурс  фахової майстерності .     14-12-2016, 13:42

«Скажи мені - я забуду,
Покажи мені – я запам'ятаю,
Дай мені зробити це,
І це стане моїм назавжди».

     Це китайське прислів'я як не можна краще характеризує таку сучасну технологію навчання як майстер-клас, яка використовується в професійно – технічному училищі №32 м.Бобринець з метою підвищення професійного рівня майстрів виробничого навчання, викладачів та обміну передовим досвідом всіх його учасників. Ця технологія дає можливість педагогічним працівникам познайомитися з передовими ефективними технологіями, новими напрямками в кулінарії  на основі використання сучасного обладнання. А це означає крок вперед у своїй справі, у своєму професійному становленні, від якого залежить якість підготовки майбутніх молодих спеціалістів.
   Останнім часом часто доводиться чути про кухні ф'южн. Багато ресторанів все частіше пропонують ф'южн-меню поряд з стравами української, європейської, азіатської кухні. Ф'южн, авторська кухня – ознаки високого класу ресторану. Ф'южн – в перекладі з англійської мови означає «змішування, злиття, сплав». Стосовно до кулінарії це змішання різних (іноді на перший погляд непоєднуваних)  продуктів, можливо навіть продуктів з різних країн. Страва може представляти собою змішання зовсім не звичних для традиційної кулінарії інгредієнтів, що дозволяють отримати абсолютно новий несподіваний смак.
   14 грудня 2016 року майстер виробничого навчання Хуторнюк Тетяна Володимирівна презентувала слайд-шоу майстрам виробничого навчання методичної комісії професії "Кухар" про новітній напрямок в кулінарії  та в чому полягає мистецтво  приготування страв в стилі «ф’южн»


   Потім провела  майстер-клас «Страви ф'южн», де  продемонструвала технологію приготування, подачу і оформлення страви з м’яса – стейк.
24-11-2016, 20:37

24 листопада 2016 року  методичною комісією з професії кухар був проведений учнівський фестиваль-ярмарок кулінарного мистецтва «Свято гарбуза -2016»Національна  гаряча лініяЯ маю право!
12-03-2015, 00:00

Кращий по професії «Кухар»

 

В березні місяці був проведений конкурс професійної майстерності серед учнів групи К 2.2. – майстер виробничого навчання Слободяник Наталія Вячеславівна.

 

Кращий по професії «Кухар»

19-02-2015, 00:00

       19 лютого 2015 року на базі Піщанобрідського професійного аграрного ліцею  відбувся  обласний  етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії  «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування .»

 

         В конкурсі взяли участь 11 учасників. Наше училище представляв учень групи Т-3 Кухаришин Євген  Іванович ( майстер в\н Кіріченко В.О)

Вітаємо  переможця!

Конкурс передбачав два етапи : перевірку професійно – теоретичних знань  з предметів : «Трактори», «С\г машини», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці» та перевірку  навиків і вмінь по розбиранню , дефектовці, збиранню та регулюванню насосу НШ -35 .

         Спільним рішенням оргкомітету та журі конкурсу переможцем став учень нашого училища Кухаришин Євген, який виборов право захищати честь області на Всеукраїнському етапі конкурсу.17-04-2014, 00:00

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії тракторист-машиніст с/г виробництваНаціональна  гаряча лініяЯ маю право!
8-04-2014, 00:00

08 квітня 2014р. в кабінеті «Товарознавство продовольчих товарів» серед груп О 1 та П 1 (майстри виробничого навчання Сокуренко Л.П. та Облат О.М.)було проведено конкурс « Знавці своєї професії».

Конкурс « Знавці своєї професії».

26-02-2014, 00:00

26 лютого на базі  професійно- технічного училища № 32  відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності сред учнів ПТНЗ з професії «Кухар». В конкурсі взяли участь 16 представників навчальних закладів області.  Під час урочистого відкриття з вітальним словом  до конкурсантів звернулись заступник директора департаменту освіти і науки Кіровогрдської облдержадміністрації Дузь С.Д., директор державного закладу «Навчально-методичний  кабінет професійно-технічної освіти в Кіровоградській області» Стаценко О.В та в.о.директора ПТУ № 32 м. Бобринець Запорожець А.М. Почесними гостями на конкурсі були Сніжко В.В, в.о.директора Бобринецького с/г технікуму ім. В Порика та начальник управління агропромислового розвитку Бобринецького району Сопільняк Л.О.

 

ЗМАГАЮТЬСЯ   КУХАРІ.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн