Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
14-12-2016, 13:42

Майстер - клас "Страви ф'южн"

«Скажи мені - я забуду,
Покажи мені – я запам'ятаю,
Дай мені зробити це,
І це стане моїм назавжди».

 


   Це китайське прислів'я як не можна краще характеризує таку сучасну технологію навчання як майстер-клас, яка  використовується в професійно – технічному училищі №32 м.Бобринець з метою підвищення професійного рівня майстрів виробничого навчання, викладачів та обміну передовим досвідом всіх його учасників. Ця технологія дає можливість педагогічним працівникам познайомитися з передовими ефективними технологіями, новими напрямками в кулінарії  на основі використання сучасного обладнання. А це означає крок вперед у своїй справі, у своєму професійному становленні, від якого залежить якість підготовки майбутніх молодих спеціалістів.
   Останнім часом часто доводиться чути про кухні ф'южн. Багато ресторанів все частіше пропонують ф'южн-меню поряд з стравами української, європейської, азіатської кухні. Ф'южн, авторська кухня – ознаки високого класу ресторану. Ф'южн – в перекладі з англійської мови означає «змішування, злиття, сплав». Стосовно до кулінарії це змішання різних (іноді на перший погляд непоєднуваних)  продуктів, можливо навіть продуктів з різних країн. Страва може представляти собою змішання зовсім не звичних для традиційної кулінарії інгредієнтів, що дозволяють отримати абсолютно новий несподіваний смак.
   14 грудня 2016 року майстер виробничого навчання Хуторнюк Тетяна Володимирівна презентувала слайд-шоу майстрам виробничого навчання методичної комісії професії "Кухар" про новітній напрямок в кулінарії  та в чому полягає мистецтво  приготування страв в стилі «ф’южн»


   Потім провела  майстер-клас «Страви ф'южн», де  продемонструвала технологію приготування, подачу і оформлення страви з м’яса – стейк.


 

 

 

 0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн