Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
7-03-2019, 18:01

     Дотримуючись Українських традицій та звичаїв у ПТУ №32 м. Бобринець з 04 березня по 07 березня 2019 року було проведено М'ясопусний тиждень.

Протягом тижня було проведено такі заходи:

- Тематична  виставка стінгазет, в якій прийняли участь учні навчальних груп


- Так як на Масляну прийнято ходити в гості, було  запрошено до себе на гостини учнів 9 -го класу КЗ «Бобринецьке НВО» (філію №1). Учні училища разом з викладачем спецдисциплін Демецькою О.В. приготували для гостей сценівки та презентації про історію походження свята.

 

 6-03-2019, 22:16

    6 березня 2019 року в ПТУ №32 м.Бобринець було проведено конкурс  професійної майстерності серед учнів навчальних груп К.3.1 та К.3.2.  з професії кухар, майстри виробничого навчання Слободяник Н.В., Фесенко Н.О. У конкурсі взяли участь 12 учнів.

 

 

 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
5-02-2019, 22:11

     05 лютого на навчальному полігоні ПТУ №32 м.Бобринець в групі Т.2  майстром виробничого навчання Дудченко В.М був проведений урок виробничого навчання на тему « Вправи з прийомів користування органами керування трактором. Запуск двигуна. Керування трактором за прямою та з поворотами.»1-02-2019, 21:34

    01 лютого в ПТУ №32 м.Бобринець був  проведений майстром в/н Дудченко В.М з учнями групи Т.2. урок виробничого навчання на тему «Технічне обслуговування №2 трактора  МТЗ-892»

    Мета уроку - набути практичних вмінь та навиків при проведенні ТО-2 трактора МТЗ-892.


 

    В ході уроку майстер в/н  закріпив з учнями  алгоритм проведення щозмінного та ТО-1 трактора, розказав і продемонстрував послідовність виконання операцій ТО-2.
30-01-2019, 19:49

    На сьогодні професія тракториста-машиніста найпоширеніша в будь-якому регіоні. Без тракториста не можуть працювати комунальні служби, фермерські господарства,  промислові підприємства і багато інших організацій. Тому дуже важливо підготувати кваліфікованих  робітників, які знають і люблять техніку та вміють на ній працювати. Саме тому уроки індивідуального водіння трактора є дуже важливими в практичній підготовці майбутніх трактористів.

    Відповідно до плану роботи методичної комісії з професій слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування,  тракторист-машиніст с/г виробнитва 30 січня 2019 року в училищі майстром виробничого навчання Щербиною М.В. був проведений відкритий урок індивідуального водіння на тракторі МТЗ-892.
Національна  гаряча лініяЯ маю право!
25-01-2019, 15:11

   25 січня 2019 р. слухачі короткострокових  курсів (14 осіб), які проводились Сільськогосподарським навчально-практичним центром професійно-технічного училиша № 32 м.Бобринець, отримали сертифікати про успішне завершення навчання та оволодіння практичними навичками роботи на сучасній сільськогосподарській техніці іноземного виробництва. 24-01-2019, 18:51

    В грудні місяці сільськогосподарським навчально-практичним центром  було організовано навчання на 10 денних курсах  по опануванню навичок роботи на сучасній сільськогосподарській техніці іноземного виробництва.

    Навчання пройшли та отримали сертифікати 11 осіб (працівники с/г і фермерських господарств Бобринецького та Компаніївського районів).  Навчання платне і складає 1200 грн., проте бажаючі є. Тому з 14 січня розпочалось навчання ще однієї групи  в кількості 13 осіб. На цей раз, в основному, мешканці м. Бобринця, Бобринецького району, смт.Компаніївки, Новоукраїнського району. 25 січня вони завершують навчання і отримають сертифікати.

     Сільськогосподарський навчально-практичний центр планує з 18 лютого по 01 березня 2019 року провести навчання ще однієї групи. Тож запрошуємо всіх бажаючих записуватись на курси.

    Крім того, нагадуємо, що на даний час ведеться запис на довгострокові курси (до 8 міс.) для тих, у кого немає посвідчення тракториста. На даний час  вже зареєстровані 15 осіб. По закінченню навчання слухачам  видається свідоцтво державного зразка про успішне завершення навчання  та оволодіння практичними навичками роботи на сучасній с/г техніці, яке дає право складати іспити на отримання посвідчення тракториста-машиніста  категорії А1.

    Початок навчання – по мірі комплектації групи (необхідно 25 осіб).

    За додатковою інформацією звертитись до дирекції ПТУ № 32 м. Бобринець23-01-2019, 15:33

Нехай їжа буде вашими ліками,

а не ліки — їжею.

   Страви з круп, бобових та макаронних виробів є поживними та смачними, і є хорошим гарніром для улюблених основних страв. Рецепти  цих страв дуже різноманітні та чудово поєднуються з м'ясом, овочами і морепродуктами. Цікаві рецепти страв з макаронів, бобових та круп допоможуть Вам приготувати апетитні страви.

   23.01.2019 року  в кухні-лабораторії  ПТУ №32 м.Бобринець викладачем  спецдисциплін Демецькою  О.В.  було проведено   лабораторно - практичну роботу в групі К.1  на тему:  «Крупи, бобові, макаронні вироби: обробка, технологія приготування страв».


 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
22-01-2019, 14:59

   22.01.2019 року в ПТУ №32 м.Бобринець викладачем спецдисциплін Демецькою О.В. в групі К.2 було проведено урок-фестиваль «Борщ'їв».  Згідно навчальної  програми  учні завершили теоретичне вивчення теми «Заправні супи», підсумком вивчення викладач запропонувала провести лабораторно - практичне заняття у формі фестивалю. 21-12-2018, 14:50

   З 10 по 21 грудня 2018 року Сільськогосподарський навчально-практичний центр на базі професійно-технічного училиша № 32 м.Бобринець організував  короткострокові  курси  по ознайомленню з сучасною сільськогосподарською технікою іноземного виробництва.

   Сьогодні українські аграрії купують все більше нових тракторів, в основному, іноземних марок і часто стикаються із проблемою підготовки трактористів до роботи на новій техніці. Адже до роботи на таких агрегатах допускаються особи, які пройшли спеціальну підготовку.

   Саме з метою навчання працівників сільськогосподарських підприємств роботі на сучасній техніці іноземного виробництва і були організовані ці курси.

   Відповідно до укладених договорів працівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств Бобринецького та Компаніївського районів (в кількості 11 осіб)  проходили навчання в нашому Центрі.

   Навчальним планом для слухачів були передбачені теоретична та практична підготовка. Викладач Слободяник Г.І  під час теоретичних  занять  ознайомив слухачів  з  основними технічними характеристиками  тракторів, найбільш затребуваних на ринку України та які поширені у фермерських господарствах, та детально ознайомив з експлуатаційними властивостями тракторів марки New Holland Т-7060 та  New Holland ТD-5-110 .


    Заняття по оволодінню практичними навичками роботи на тракторах марки New Holland Т-7060 та  New Holland ТD-5-110  проводили майстри виробничого навчання Кіріченко В.О. та Дудченко В.М. Разом з майстром в/н Щербиною М.В. слухачі мали можливість ознайомитись з призначенням та основними  технічними характеристиками  GPS-навігації та  відпрацювати порядок дій системи параллельного водіння TRIMBLE Ez-Guide 250 на базі трактора МТЗ-892.

    21 грудня 2018 року всі слухачі отримали сертифікати про успішне завершення навчання та оволодіння практичними навичками роботи на сучасній сільськогосподарській техніці іноземного виробництва. 
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн