Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
29-11-2017, 15:54

Готуємо майбутніх трактористів

   Підготувати кваліфікованого робітника  високого професійного рівня, тим більше для агропромислового комплексу, важливе і відповідальне завдання. У професійно-технічному училищі № 32 м. Бобринець є всі можливості для цього. Високому рівню підготовки сприяє збережена матеріально-технічна база.

   Практичне навчання з водіння тракторів, проводиться на тракторах таких марок: ЮМЗ 6КЛ, МТЗ-80, ДТ-75,   Т-150, Т-150К,  К-701,

   Створений на базі училища сільськогосподарський навчально-практичний центр забезпечений сучасною технікою:

   Трактор New Holland TD5.110 , трактор Hew Holland T-7060 ,комбайн “New Holland”    CX 6090 - 1

   Підготовка трактористів-машиністів с/г виробництва  включає в себе отримання необхідних теоретичних знань і безпосередньо уроки водіння. Майстри в/н училища  при навчанні трактористів – машиністів  керуються принципом тісної взаємодії того й іншого.

   Так, 29 листопада 2017 року в групі Т.4 майстром в/н Щербиною М.В. був проведений відкритий урок з індивідуального водіння.

   Тема уроку: Вправи в правильній посадці тракториста в кабіні, користування робочими органами і педалями, вивчення контрольно-вимірювальних приладів трактора МТЗ-80, запуск і зупинка двигуна.

   На уроці водіння учень Остапчук Олександр  мав можливість не тільки придбати практичні вміння і навички з керування трактором, але й отримати психологічну підготовку, стати  впевненим в собі і своїх силах. 


 0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн