Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
9-11-2018, 19:06

Кваліфікаційна пробна робота

«Людина, що не знає нічого, може навчитись,

справа тільки в тому, щоб запалити в ній бажання вчитись». 

    Д.Дідро – французький філософ.    

                                                                            

      Після проходження виробничої практики учні групи  К-2 (майстер в/н Хуторнюк Т.В., Коновалюк  І.В.) виконували  пробні кваліфікаційні роботи підтверджуючи кваліфікацію «кухар ІІІ розряду». Цього року  такі роботи проводились нетрадиційно, а у формі змагання. Учні отримали різнорівневі завдання, згідно вимог кваліфікаційної характеристики.  Для полегшення виконання завдань вони склали технологічні картки на кожну страву, що  дало  змогу чітко виконувати всі технологічні операції приготування страв.


   

     Змагання були запеклі, робота кипіла жваво. Учні змагались між собою готуючи, як традиційні страви так і страви за особливими рецептами.

     В ході змагань учні продемонстрували свої знання, вміння та навички здобуті на протязі опанування предметів професійно-теоретичної та практичної підготовки,  вміння до традиційної, вже знайомої  страви додати незвичайний компонент, спеції чи соус, які змінять або доповнять смак, зроблять його насиченим, яскравим, вишуканим.


 

 


      Всю творчість, креативність, фантазію та художній смак кожен учень вклав в презентацію готових страв. Всі роботи були  цікаві та різноманітні.

 

 

 


 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн