Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Професійна підготовка » Урок виробничого навчання « Вправи з прийомів користування органами керування трактором. Запуск двигуна. Керування трактором за прямою та з поворотами.»
5-02-2019, 22:11

Урок виробничого навчання « Вправи з прийомів користування органами керування трактором. Запуск двигуна. Керування трактором за прямою та з поворотами.»

    05 лютого на навчальному полігоні ПТУ №32 м.Бобринець в групі Т.2  майстром виробничого навчання Дудченко В.М був проведений  урок виробничого навчання на тему « Вправи з прийомів користування органами керування трактором. Запуск двигуна. Керування трактором за прямою та з поворотами.»

 

    Метою уроку було навчити учнів прийомам користування органами керування та КЗП трактора МТЗ-892., запускати двигун, водити трактор по прямій, виконувати повороти «вправо», «вліво», зупинятися у вказаному місці;  розвинути в учнів кмітливість, спостережливість, швидкість координації рухів рук та ніг при роботі на тракторі; виховати любов до техніки, повагу до праці.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн