Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Урок теоретичного навчання з теми «Технологія приготування холодних страв і закусок. Мікрогрін». » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Професійна підготовка » Урок теоретичного навчання з теми «Технологія приготування холодних страв і закусок. Мікрогрін».
21-11-2019, 18:50

Урок теоретичного навчання з теми «Технологія приготування холодних страв і закусок. Мікрогрін».

   21.11.2019 року в ПТУ №32 м.Бобринець  викладачем спеціальних дисциплін Демецькою О.В. було проведено в групі К-3 урок теоретичного навчання з теми «Технологія приготування холодних страв і закусок. Мікрогрін».

 

 

   Метою уроку було ознайомити учнів з виробничою технологією застосування «Mikrogrin» в кулінарії.  Урок було проведено в формі міні проекту з застосуванням сучасних інтерактивних технологій.

   В ході проведення уроку було використано програму LearningApps.Org, платформу Word Art, ютуб, презентації, доповіді учнів та ознайомлення з натуральними зразками мікрозелені.

   Використання сучасних технологій дає змогу учням активніше опрацьовувати новий матеріал, а наочне використання нового дає можливість досконаліше втілювати теорію в практику.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн