Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Професійна підготовка » Курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з професії «Кухар»
16-03-2016, 16:52

Курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з професії «Кухар»

   16 березня  2016 року на базі Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів проходили курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання по професії «Кухар» навчальних закладів професійно-технічної освіти України. Від  ПТУ №32 м.Бобринець на курсах були майстри в/н Хуторнюк Т.В., Тунік Т.І


    Під час курсів викладачі Давидов М.В, Гук Т.В. та Бараник Р.П. ознайомили майстрів в/н з сучасним  креативним посудом, з новітніми особливостями обслуговування бенкетів в стилі кейтерінг та фуршет. Майстри в/н опрацювали  вимоги по підбору посуду під час подачі сучасних страв. Ознайомились з технологічними вимогами щодо  конструювання страв з дотриманням техніки безпеки під час роботи з новітнім обладнанням.


    Крім того, майстри в/н взяли участь у майстер-класах, які проводили  майстри в/н Перетятько Л.О., Гапонова І.О. та Брага О.Ю. по приготуванню сучасних страв у стилі фьюжн:  салату «Морського», медальйону з свинини, рулету з цукіні, а також по сервіровці столу для  проведення фуршету з приготуванням таких страв : млинці з лососем, канапе з свіжих  овочів,  «Цезар», з домашньою ковбасою,  з  лососем , виноград з кеш’ю та канапе – салат  «Грецький».


   В кінці  слухачі курсів склали кваліфікаційний іспит по приготуванню даних страв з використанням інноваційних прийомів та технологій, який продемонстрував високий рівень їх знань та вмінь,  всі успішно підтвердили або підвищили свій фаховий рівень.


   Майстри отримали свідоцтва, що підтверджують їх фахову майстерність та сертифікати, які засвідчують про оволодіння ними сучасними технологіями.. Крім того слухачі отримали море позитиву та  привезли навчальні матеріали курсів на електронних носіях.0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн