Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Рекомендації психолога батькам: "Підготовка до ЗНО"
26-01-2018, 23:00

Рекомендації психолога батькам: "Підготовка до ЗНО"

   26 січня 2018 року практичним психологом Токарчук І.М. в професійно-технічному училищі №32 м.Бобринець було узагальнено інформаційні матеріали, та розроблено поради для батьків учнів, які будуть здавати ЗНО в 2018 році.

 

   1. Напередодні тестування бажано частіше дитину хвалити, підбадьорювати, тому що чим більше дитина боїться невдачі, тим більше ймовірності допущення помилок.
   2. Потрібно контролюватим режим підготовки дитини: не допускати перевантажень, чергувати заняття з відпочинком.
   3. Корисно робити короткі схематичні виписки і таблиці, впорядковуючи досліджуваний матеріал за планом. Якщо дитина не вміє, їй треба показати, як це робиться на практиці. Основні формули і визначення можна виписати на листочках і повісити над письмовим столом, над ліжком, на холодильнику і т.д.
   4. Під час тренування за тестовими завданнями треба привчати дитину орієнтуватися в часі та вміти його розподіляти. Тоді у дитини буде навичка уміння концентруватися впродовж усього тестування, що надасть їй спокою і зніме зайву тривожність.
   5. Батьки повинні обов’язково забезпечити калорійне харчування дитини: під час інтенсивного розумового напруження необхідна поживна і різноманітна їжа і збалансований комплекс вітамінів. 
   Такі продукти, як риба, сир, горіхи, курага і т.д. стимулюють роботу головного мозку.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн