Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Рекомендації психолога учням: "Підготовка до ЗНО"
30-01-2018, 23:06

Рекомендації психолога учням: "Підготовка до ЗНО"

   30 січня 2018 року практичним психологом Токарчук І.М. в професійно-технічному училищі №32 м.Бобринець було узагальнено інформаційні матеріали, та розроблено поради для учнів, які будуть приймати участь в ЗНО. 

 

 

   Для того, щоб у кризовій ситуації не втра­чати голови, необхідно не ставити перед собою надзавдань і надмети. Не варто че­кати, доки ситуація стане катастрофічною. Починайте готуватися до іспитів заздалегідь, помалу, по частинах, спокійно.
   1.У пункт складання іспиту приходьте без запізнень, краще - за півгодини до початку тестування. Опануйте свої емоції, зберіться з думками. Сміливо заходьте до аудиторії. Не сумнівайтеся, усе вийде. Сядьте зручно, випряміть спину.      
   Подумайте про те, у вас усе вийде, та виконайте дихальні вправи:          

       • сядьте зручно;
       • глибокий вдих через ніс (4-6 секунд);
       • затримка дихання (2-3 секунди), потім видих.
   2. Після виконання попередньої частини тестування (заповнення бланків), коли ви з'ясували всі незрозумілі для себе моменти, спробуйте зосередитися і забути про людей довкола. Для вас мають існувати лише текст завдань і годинник, що регламентує час тесту. Перед тим, як вписати відповідь, перечитайте запитання двічі і переконайтеся, що ви правильно зрозуміли його суть.
   3. Почніть із легких завдань! Почніть відповідати на ті запитання, в яких ви не сумніваєтеся. Тоді ви заспокоїтеся, думки стануть яснішими і чіткішими, увійдете до робочого ритму. Вся ваша енергія потім спрямується на складніші запитання.
   4. Пропускайте! Треба навчитися пропус­кати складні або незрозумілі завдання. Безглуздо недобрати балів лише тому, що ви не дійшли до «своїх» завдань, а застрягли на тих, які викликають усклад­нення.
   5. Забудьте про невдачу в минулому завданні. Думайте лише про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати бали.
  6. Розрахуйте час так, щоб за дві третини всього відведеного часу пройтися по всіх легких завданнях. Тоді ви встигнете набрати максимум балів на легких завданнях, а потім спокійно повернетеся і подумаєте над складнішими, які спочатку довелося пропустити.
  7. Враховуйте, що тестові завдання розраховані на максимальний рівень складності, і кількість вирішених вами завдань може виявитися цілком достатньою для гарної оцінки.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн