Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Рекомендації педагогічному колективу «Що робити, якщо? Є підозри, що учень прийшов на навчання в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння».
27-02-2018, 21:25

Рекомендації педагогічному колективу «Що робити, якщо? Є підозри, що учень прийшов на навчання в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння».

   27.02.2018р. практичним психологом Токарчук І.М. оброблено інформацію і доведено у вигляді рекомендацій педагогічному колективу. В зв’язку з збільшенням цікавості підлітків до наркотичних речовин: «Що робити, якщо? Є підозри, що учень прийшов на навчання в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння».


   1. Вивести учня з аудиторії, відокремити від інших учнів групи.

   2. Поставити до відома керівництво навчального закладу.

   3. Запросити медичного працівника закладу, для проведення медичного обстеження.

   4. У випадку коли підозри підтвердилися:

- повідомити опікунів чи батьків дитини;

- запропонувати їм відвідати наркологічний заклад з метою проведення  спеціального наркологічного дослідження. Надати інформацію про можливість анонімного обстеження.

   5. Організувати індивідуальну зустріч учня, або його батьків з психологом та наркологом.

   6. У разі ухилення батьків та опікунів від проведення медичного обстеження, чи у випадку коли батьки відмовилися співпрацювати з адміністрацією закладу , цю справу слід обговорити на засіданні педагогічної ради та направити до органів внутрішніх справ клопотання щодо примусового направлення працівниками органів внутрішніх справ учня на обстеження.

  7. У разі підтвердження діагнозу щодо перебування під дією наркотику, адміністрація закладу направляє інформацію в органи внутрішніх справ для подальшого встановлення правоохоронцями джерел надходження наркотиків.

   8. Недоцільно проводити негайний розгляд причин та обставин вживання підлітком алкоголю чи наркотиків до його протверезіння!0
 (голосов: 5)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн