Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Обласний семінар-практикум «Методи та прийоми самодопомоги в роботі практичного психолога та соціального педагога»
28-03-2018, 10:50

Обласний семінар-практикум «Методи та прийоми самодопомоги в роботі практичного психолога та соціального педагога»

   22 березня 2018року практичний психолог Токарчук І.М. та соціальний педагог Томіленко І.О. взяли участь в обласному  семінарі-практикумі на тему: «Методи та прийоми самодопомоги в роботі практичного психолога та соціального педагога», на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.


   У роботі семінару взяла участь старший викладач кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти КЗ «КОІППО імені В.О.Сухомлинського» Молчанова О. М., яка провела майстер-клас з використання техніки нейрографіки для корекції емоційного стану.

   Окрім того, Цумарєва Н.В., старший викладач кафедри психології і педагогіки Кропивницького інституту ПВНЗ «Університет сучасних знань», практикуючий психолог продемонструвала техніку «Зняття обмежень» з використанням методу малювання на манці з метою розвитку навичок релаксації та послаблення внутрішньої напруги.

   Учасники змогли відпрацювати техніки, направлені на регуляцію фізіологічного стану особистості.0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн