Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Практичне заняття з арт терапії
3-04-2018, 23:52

Практичне заняття з арт терапії

   03.04.2018 року практичним психологом професійно-технічного училища №32 м.Бобринець Токарчук І.М. проведено практичне заняття з арт терапії з учнями групи К-1.

 

   Мета заняття: діагностика та корекція агресії. 

Хід заняття:

1. Вправа «Привітання».

2. Вправа «Вулкан».

3. Рефлексія.

   В першій вправі учні привіталися по колу, використовуючи індивідуальні рухи, які вигадували самі учасники. Дана вправа сприяла формуванню позитивної атмосфери, та покращенню настрою учнів.

   В наступній вправі, за допомогою фарб потрібно було зобразити вулкан. Після виконання завдання учні складали розповідь, та презентували свої роботи. Учні із задоволенням виконували вправу з арт терапії, жваво обговорювали отримані результати.

   Дане заняття дало можливість учням поспілкуватися, виразити свої емоції, думки, більше довідатися про себе та друзів. Під час обговорення, учні могли порівняти себе з намальованим вулканом, та проаналізувати свою поведінку.

   Особлива увага приділялася питанню проявам такого явища , як агресія. Кожен учень зміг побачити, яким чином саме він справляється з агресією: виплескує, чи накопичує.

   Завершили заняття рефлексією, під час якої діти по колу висловили свої враження про заняття, та подякували один одному за спільну співпрацю.0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн