Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Онлайн-консультування на тему: «Зміни у веденні документації працівників психологічної служби».
13-09-2018, 21:28

Онлайн-консультування на тему: «Зміни у веденні документації працівників психологічної служби».

    13 вересня 2018 року практичний психолог професійно-технічного училища №32 м.Бобринець Токарчук І.М. та соціальний педагог  Томіленко І.О. взяли участь в онлай консультуванні на тему: «Зміни у веденні документації працівників психологічної служби».

    Мета заходу: аналіз Положення про психологічну службу у системі освіти України та листа Міністерства освіти і науки України «Про документацію працівників психологічної служби у системі освіти України» від 05.09.2018 року № 1/9-529.

 

    У ході роботи детально розглянуто питання перспективного плану на навчальний рік, яким передбачено основні напрями діяльності практичних психологів та соціальних педагогів з учасниками освітнього процесу. Також акцентовано увагу на змінах у формах журналу щоденного обліку роботи, протоколах індивідуальної/групової соціально-психологічної діагностики, протоколах індивідуальних консультацій.

     Окрім того, були відпрацьовані окремі аспекти ведення нової документації, зокрема згоди батьків (законних представників) на здійснення індивідуальної діагностики та корекції в закладі ПТО, планування роботи на місяць, соціальної паспортизації групи, індивідуальних карток соціально-психологічного супроводу учнів.

 

 0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн